Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Uudised
95.Suurjooksu ümber Viljandi järve raames korraldatakse 10-ne etapiline teatejooks ümber Viljandi järve
21.aprillil toimuv Valga Valka City Run tuleb uues kuues
TreeningPluss talviste jooks-matkade sari lõpetab hooaja Vääna-Jõesuu etapiga
Tervisejooksjaid ootavad mitmekülgsed jooksutehnikat parandavad treeningud
Valga Valka City Run 1. hinnavoor lõppeb täna!
Lääne-Harju Liikumissari stardib juba mais!
Vaata kõiki
Võistluskalender
P 31.03
Tallinn TV Tower
Teletorni Trepijooks
R
E 01.04
Port Noblessner
Sinilillejooks TALLINN 2024
Sinilillejooks TALLINN 2024
R
E 01.04
Eesti
Virtuaalne Sinilillejooks 2024
3.2 km jooksmine, 20 km rattasõit
R
L 06.04
Haapsalu
Haapsalu 18. maanteejooks
L 06.04
Pärnu
Kevadkruiis 2024
P 07.04
Jõhvi
Sinilillejooks JÕHVI 2024
Sinilillejooks JÕHVI 2024
R
P 07.04
Valgjärve
Meenikunno Elamusretk
P 07.04
Maardu
Team Rattapood cup I etapp
K 10.04
Ujula 4
Tartu Ülikooli Kevadjooks
5km põhidistants jooks, 5km kõnd
R
L 13.04
Pärnu jõgi
XIV Türi-Tori kiirlaskumine
78 km põhidistants Türi-Tori, 47 km rahvamatkadistants Kurgja-Tori, 104 km maratonidistants Paide-Sindi
R
L 13.04
Nõmme ujula
TALLINNA 2024.A. LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED UJUMISE MITMEVÕISTLUSES PUUETEGA INIMESTELE
P 14.04
Tervise- ja suusarada ümber Viljandi järve
Künnipäeva teatejooks
P 14.04
Pärnu
Sinilillejooks PÄRNU 2024
Sinilillejooks PÄRNU 2024
R
P 14.04
Pirita terviserajad
Team Rattapood cup II etapp
T 16.04
Paide vallimägi
Järvamaa koolinoorte murdmajooks
Vaata kõiki
Tulemused
L 09.03
Haanja Puhke- ja Suusakeskus
47. Haanja Maraton
Maraton 39 km, Poolmaraton 21 km, 1,2 km lastesõit, 0,8 km lastesõit
P 03.03
Alutaguse Tervisespordikeskus
25. Tamsalu-Neeruti Maraton
Maraton 33km vabatehnika - 3 ringi, Poolmaraton 11km vabatehnika - 1 ring, Farmi Lastesõit 400m, Farmi Lastesõit 800m
P 25.02
Kõrvemaa Matka ja Suusakeskus
26. Tallinna Suusamaraton
38 km vabatehnika, 19 km vabatehnika, Farmi Lastesõit 200-600 m, Farmi Lastesõit 1,5 km
L 17.02
Otepää - ELva
50. Tartu Maraton
63 km CL, 31 km CL, virtuaal 63 km, virtuaal 31 km, virtuaal 16 km, virtuaal 63 km kombo, virtuaal 2 x 63 km kombo, 31 km FT / L. 17.02, vintage 31 km / L. 17.02
R 16.02
SA Tähtvere Puhkepark
50. Tartu Maratoni lastesõidud
Lastesõit, Virtuaalsõit
R 09.02
Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus
46. Alutaguse Maraton
V ÖÖmaraton 21 km, V ÖÖmaraton 10km vabatehnika, 43 km klassika, 21km klassika, Lastesõit 0-8 aastat, Lastesõit 9-12 aastat 2 km
L 27.01
Mõedaku spordibaas
38. Viru Maraton
Maraton, Poolmaraton, Lastesõit 1,5 km, Lastesõit 400 m
R 26.01
Tondiraba Jäähall
10. Tondiraba Sisemaraton
10. Tondiraba Sisemaraton, Tondiraba 6 tunni jooks, 3. Tondiraba Sisekümme, Tondiraba tunnijooks
L 20.01
Viljandi järv
13. Mulgi Uisumaraton
Rahvadistants 10km, Maratonidistants 30km
L 09.12
Vabaõhumuuseumi tee 8
2023 Audi Vana-aasta jooksupäev
21. Audi Vana-aasta jooks, 17. Audi Vana-aasta maraton, 9. Audi Vana-aasta teatemaraton
L 02.12
Eesti
Eesti Ööjooks - Narva Talv 2023
Stebby 5 km ajavõtuga, 5 km Kostüümijooks ajavõtuga, Neptunas 10 km ajavõtuga, VIRTUAAL Stebby 5 km, VIRTUAAL Neptunas 10 km
L 25.11
Kadrioru Staadion
6. Kadrijooks
5 km
P 29.10
Pärnu Rannastaadion
Pärnu Rannajooks
10 km, 10 km retk, 5 km
L 28.10
Rakke Linnamäe staadion
BIKEFANATICS RAKKE CX
I start - M/N8, M/N10, II start - M/N12, III start - M/N14, IV start - M/N16, V start - OPEN mehed põhisõit, VI start - NAISED + SEENIORID
R 20.10
Kuressaare
50. Saaremaa kolme päeva jooks
Põhijooks, Noortejooks
Vaata kõiki
...